Programma

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
09:30
09:30
10:15
Opening
Expotheater
09:45
10:00
10:15
10:30
10:30
11:30
Mark van Rijn
Youngworks
10:30
11:15
Bert Lichtenberg
Inspectie van het Onderwijs
10:30
11:15
Ton Heerts
MBO Raad
10:30
11:15
Jacques Neefs
NexTechnician
10:30
11:15
Dibbits en van der Horst
Rijksmuseum
10:45
10:45
11:45
Mirjam Spitholt
Saxion Hogeschool
11:00
11:15
11:30
11:30
13:00
Lunchperiode
Foyer
11:30
12:15
Bas van de Haterd
Professioneel bemoeial
11:30
12:15
Susan Lether
AS Watson
11:30
12:15
Marijke Sybesma
Academie Masters & Prof. Courses
11:45
11:45
12:30
Farid Tabarki
Studio Zeitgeist
11:45
12:45
Bas Derks
Ministerie van OCW
12:00
12:00
12:45
Sjoerd Karsten
Universiteit van Amsterdam
12:15
12:30
12:30
13:00
Lafeber & Punt
MBO Raad & CINOP
12:30
13:00
MBO Internationaal
door MBO Raad, Nuffic, Cito en SBB
12:45
12:45
13:45
Dan Lefay en Karin Boon
Perceptueel manipulator & Psycholoog
13:00
13:00
14:00
Inge Vossenaar
Ministerie van OCW
13:00
13:45
Wim Westera
Open Universiteit
13:00
14:00
Veenstra en Uzozie
Ollie
13:15
13:15
14:00
Elise Nieuwhof en Norina Calkhoven
Care Academy Veluwe
13:30
13:30
14:15
Marleen van de Wiel
Servicepunt Examinering
13:45
14:00
14:00
15:00
Joseph Oubelkas
Spreker en auteur
14:15
14:15
14:45
Suzanne van Kinderen
MBO in Bedrijf
14:15
15:00
Maurice Beckand Verwee
Crosspring
14:15
15:00
Wim Westera
Open Universiteit
14:15
15:00
Arnout Prince
NWO-promovendus en lerarenopleider
14:30
14:30
15:00
Rini Romme
MBO Raad
14:45
15:00
15:15
15:15
16:00
Harry Piekema
Acteur, coach en trainer
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
19:30
Uitblinkersgala
Het Uitblinkersgala is rond 20:00 ten einde
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Centraal

Grote Zaal - Inspiratie

Zaal 1 - OCW

Zaal 2 - MBO Raad

Zaal 3 - SBB

Zaal 4 - Professionalisering

Zaal 5 - Verbinding

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
09:30
09:30
10:15
Opening
Expotheater
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
13:00
Lunchperiode
Foyer
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:15
16:00
Harry Piekema
Acteur, coach en trainer
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:00
19:30
Uitblinkersgala
Het Uitblinkersgala is rond 20:00 ten einde
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15

Centraal

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
10:30
10:30
11:30
Mark van Rijn
Youngworks
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:30
Farid Tabarki
Studio Zeitgeist
12:00
12:15
12:30
12:45
12:45
13:45
Dan Lefay en Karin Boon
Perceptueel manipulator & Psycholoog
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:00
15:00
Joseph Oubelkas
Spreker en auteur
14:15
14:30
14:45

Grote Zaal - Inspiratie

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
10:30
10:30
11:15
Bert Lichtenberg
Inspectie van het Onderwijs
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
11:45
12:45
Bas Derks
Ministerie van OCW
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:00
14:00
Inge Vossenaar
Ministerie van OCW
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:15
14:45
Suzanne van Kinderen
MBO in Bedrijf
14:30

Zaal 1 - OCW

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
10:30
10:30
11:15
Ton Heerts
MBO Raad
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:15
Bas van de Haterd
Professioneel bemoeial
11:45
12:00
12:15
12:30
12:30
13:00
Lafeber & Punt
MBO Raad & CINOP
12:45
13:00
13:15
13:30
13:30
14:15
Marleen van de Wiel
Servicepunt Examinering
13:45
14:00
14:15
14:30
14:30
15:00
Rini Romme
MBO Raad
14:45

Zaal 2 - MBO Raad

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
10:30
10:30
11:15
Jacques Neefs
NexTechnician
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:15
Susan Lether
AS Watson
11:45
12:00
12:15
12:30
12:30
13:00
MBO Internationaal
door MBO Raad, Nuffic, Cito en SBB
12:45
13:00
13:15
13:15
14:00
Elise Nieuwhof en Norina Calkhoven
Care Academy Veluwe
13:30
13:45
14:00
14:15
14:15
15:00
Maurice Beckand Verwee
Crosspring
14:30
14:45

Zaal 3 - SBB

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
10:30
10:30
11:15
Dibbits en van der Horst
Rijksmuseum
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:15
Marijke Sybesma
Academie Masters & Prof. Courses
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:00
13:45
Wim Westera
Open Universiteit
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:15
15:00
Wim Westera
Open Universiteit
14:30
14:45

Zaal 4 - Professionalisering

Centraal Grote Zaal - Inspiratie Zaal 1 - OCW Zaal 2 - MBO Raad Zaal 3 - SBB Zaal 4 - Professionalisering Zaal 5 - Verbinding
10:45
10:45
11:45
Mirjam Spitholt
Saxion Hogeschool
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:00
12:45
Sjoerd Karsten
Universiteit van Amsterdam
12:15
12:30
12:45
13:00
13:00
14:00
Veenstra en Uzozie
Ollie
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:15
15:00
Arnout Prince
NWO-promovendus en lerarenopleider
14:30
14:45

Zaal 5 - Verbinding

No events available!

Zaal A - Pop-ups Zaal B - DWDD Zaal C - Spreekuur Foyer B - -- ---
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:15
MBO 2+
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45

Zaal A - Pop-ups

Zaal B - DWDD

Zaal C - Spreekuur

Foyer B

Zaal A - Pop-ups Zaal B - DWDD Zaal C - Spreekuur Foyer B - -- ---
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30

Foyer B

Zaal A - Pop-ups Zaal B - DWDD Zaal C - Spreekuur Foyer B - -- ---
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
Zaal A - Pop-ups Zaal B - DWDD Zaal C - Spreekuur Foyer B - -- ---
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:30
12:15
MBO 2+
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30

Zaal B - DWDD

Zaal A - Pop-ups Zaal B - DWDD Zaal C - Spreekuur Foyer B - -- ---
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
No events available!